Hayat Bize Güzel

Aşık Erkeğin Davranışları?

Körkütük aşıksınız ama aklınızda size aşık mı diye sorular mı var yazımızı okumanızı tavsiye ederiz.

aşk12-e1357764858978Aşk, belki de dünya üzerinde yaşanan en güzel duygudur. Aşık olduğumuzda yaşam bir anlam kazanır, aşkın verdiği sevgi ile mutlu oluruz. Sadece aşık olduğumuz insan değil, çevremizdeki her şeyi sevmeye başlarız. Bu nedenle aşk yüce bir duygudur. Aşık olmadan geçen bir hayat anlamsızdır. Hayatımız boyunca unatamayacağımız anlar olan, ilk el ele tutuşmak, ilk öpücük, ağlamak ve mutlu olmak hepsi aşkın içindedir. Mutluluk ve hüznün bir arada yaşanabileceği tek duygudur.

Aşık bir erkek, hassastır. Bir kadının her şeyini düşünür, gününü, işini, hayatındaki insanları, olasılıkları, iyiyi ve kötüyü. Erkeklerin bu konuda hassas olmadıklarını düşünen kadınlar yanılırlar. Çünkü erkek aslında aşık olduğunda kadından çok daha fazla duygusal olur. Sadece dışarıya çok fazla duygularını yansıtamadığından öyle düşünülür. Erkek, aşık olduğu kadını yanında ister ve hep onunla olmak için zaman ve vakit ayarlar. Sizinle sürekli bir arada olmak isteyen, her şeyinizle ilgilenen bir erkek hayatınızda ise  bilin ki size deliler gibi aşıktır.

Aşık bir erkek, size ufak jestler, süprizler yapar. Bunu yapamıyorsa hareketleri ile sevgisini belli etmeye çalışır. Sizi taklit eder, yaptığınız her şeyi sever. Sizin hayatınızda olan bütün insanlar onunda hayatına girer, ilgi alanlarınız onun ilgi alanları olur ve bundan gocunmaz çünkü mutludur. Çünkü, aşıktır.

Kim demiş erkekler ağlamaz diye? Seven erkek ağlar ve üzülür. Sizin için ağlayan bir erkek hayatınıza girdiyse ne mutlu size. Bırakın hayatınızın baş tacı olsun. Sizin için her şeyi göze alabilen, seven bir adama sahip olmak her kadın için ne yazık ki mümkün olmuyor. Peki bunu nasıl mı anlayacaksınız? En ufak tartışmada ruh hali değişiyor ve sizden asla vazgeçmiyorsa işte o erkektir.

Aşkın kimyasında kavga ve tartışma vardır. Eğer hiç tartışmadığınız ve kavga etmediğiniz bir ilişki yaşıyorsanız bu ilişkide aşk ve tutku yoktur. Bu nedenle tartışmalar olmalıdır ve bu sayede uzlaşmalarda yapılmalıdır. Eğer sizinle tartışan bir sevgiliniz varsa hiç korkmayın çünkü aşıktır. Tabi şuna da değinmek isteriz ki eğer ilk tartışmada sizi bırakıp gidiyorsa aşkı sorgulanır..

Aşıksanız ve sizin aşık olduğunuz kişide size aşıksa hayat gerçekten güzeldir…

Aşık Erkeğin Davranışları? Hakkında Yapılan Yorumlar