Hayat Bize Güzel

Seksten Zevk Almanın Yolları!

34393Cinsel hayatınız, solmuş bir çiçeğe mi benziyor? Kadınlığınızın en güzel yıllarını orgazm olamadan mı yaşıyorsunuz? Farkına vardıysanız; çözüm de üretebilirsiniz! Yüksek Topuklar editörleri, kadınlar için seksten zevk almanız için öneriler hazırlandı. Çekinmeden okuyun, seksin keyfine varmak için deneyin!

Vajinanızı Sevin!

Vajinanızın görüntüsü hakkında endişeye kapılmayın, özellikle de vajinanızı filmlerdeki kadınların vajinaları ile karşılaştırmayın! Nasıl ki ünlülerin fotoğraflarında çeşitli programlar uygulanıp düzeltmeler yapılıyor, aynı şekilde o filmlerdeki kadınların görüntülerinde de düzeltme yapılıyor. Hem söyler misiniz, gerçekte güzel ve kusursuz vajina nedir?Erkeklerin cinsel organı gerçekten çok mu güzel de çekinmeden ortaya çıkarabiliyorlar? Vajinanızı sevin. Eğer akıntı, kötü koku gibi bir süredir devam eden sağlık sorunları varsa bir uzmanla görüşün. Eğer bir sağlık sorununuz olmamasına rağmen vajinanızın güzel olmadığını düşünüyorsanız; bu düşünceyi aklınızdan silin! Onun her hali ayrı güzeldir ve şu sözü unutmayın: dünya kadar malın olacağına, fındık kadar vajinan olsun!

Vücudunuzla Tanışın!

Kadınlar ve erkekler için mastürbasyon yapmak, cinsel yaşamı renklendiren ve seksten alınacak zevki artıran bir eylemdir, utanmayın! Mastürbasyon yapmak, hassas noktalarınızı keşfetmenizi ve seks yaparken hangi noktalara odaklanmanız gerektiğini yani kendinizi tanımanızı sağlar.Kendinizle baş başa kalacağınız anlar yaratıp fanteziler kurun. Hayal dünyanızda sonsuz bir keşfe çıkın ve kendinizi en çok zevk alacağınız seks yapma halinde düşünün. Fantezileriniz de sınırları kaldırın; belki iki erkekle aynı anda sevişmek istiyor olabilirsiniz, bu çok normal! Kendinizi keşfetmek için aynı anda iki erkekle sevişmeye değil, hayalinizde onların hangi hareketlerinin size zevk verdiğini keşfedin!

Kaslarınızı Kullanın!

Olmayacak bir yerde idrarınız geldiğinde ve acilen tuvalete gidemeyeceğiniz durumlarda idrarınızı tutuyorsunuz değil mi? İşte, idrarınızı tutmanızı sağlayan o kasların ismi pelvik! Öylesine şahane kaslara sahibiz ki cinsel ilişki sırasında bu kasları sıkıp bırakarak hem kendimiz seksten zevk alabiliriz hem de birlikte olduğumuz kişiye zevk verebiliriz. Elbette öncelikli olan sizsiniz, seksten öncelikle siz zevk almalısınız.Cinsel ilişki sırasında üstte olduğunuz bir pozisyonda yine pelvik kaslarınızı sıkın ve dans ediyormuş gibi yuvarlak hareketlerle kalçalarınızı kıvırın. Bu hareket size gerçekten zevk verecektir çünkü erkek cinsel organının her yere temas etmesini ve kaslarınızı sıktığınız için de daha yoğun hissetmenizi sağlayacak.

Klitorisle İlgilenin!

Vajinanızdaki hassas bölgeyi biliyor musunuz? Bilinenler için tekrar olacak ama bilmeyenler için söyleyelim: klitoris! Peki, klitoris nedir ve onunla neden ilgilenmeniz gerekiyor? Hemen açıklıyoruz: Klitoris, kadınlarda, vajinanın üstünde ve vajina dudaklarının ortasında bulunan cinsel organdır. Başlıca işlevi cinsel haz alınmasıdır. Üzerinde ortalama 4000 sinir sonlanması vardır. Bu rakam penisteki sinir sonlanmalarının iki katıdır ve tüm organlardaki sinir hücresi sonlanmasından fazladır.Gücünüzün farkında mısınız? Erkeklere göre tam iki kat haz alan bir organınız var ve evet siz de seksten zevk alabilirsiniz! Cinsel ilişki sırasında klitorise dokunun ya da eşinizden isteyin. Seks pozisyonlarını klitorisi etkileyecek şekilde belirleyin. Unutmadan: mastürbasyon yaparken de klitorisinize dokunun!

Temizlik Yapın!

Seks yaparken daha fazla zevk almanızı sağlayacak en önemli kriterlerden biri kendinize güvenmenizdir. Peki, kendinize olan güveninizi nasıl sağlayacaksınız? Öncelikli olarak temizlik yaparak! Siz dâhil hiç kimse pis bir yatakta ya da kötü kokan, pis bir insanla birlikte olmak istemez, öyle değil mi? Duş almak sadece on dakika sürer ama seksten alacağınız zevk saatlerce…Yatak odanızı temizleyin, havalandırın ve yeni yıkanmış çarşaflar serin. Bedeninizi temizleyin, mis kokularla sarın ve istenmeyen tüylerden kurtarın. İç çamaşırı çekmecenizi temizleyin, eskimiş ve modası geçmiş iç çamaşırlarını atın; yepyeni ve size kendinizi seksi hissettirecek çamaşırlar alın. Seksi iç çamaşırlarınızı sadece seksten önce değil günlük hayatta da giyin; size garanti veriyoruz: işe giderken seksi iç çamaşırları giymek kendinize olan güveninizi ve sevginizi artıracak, gerçekten de ne kadar muhteşem bir kadın olduğunuzu göreceksiniz!

Misafir Çağırın!

Başlık sizi yanıltmasın: evinize misafir çağırın demiyoruz; cinsel hayatınıza misafir çağırın diyoruz. Peki, kim onlar? Çikolata sosu, titreşimli seks oyuncakları, güzel kokulu mumlar, sizi ateşleyecek müzikler, seksi kostümler… İlk adımda bizden öneriler bu şekilde ama siz, hayal gücünüzle misafirlerinizi artırabilirsiniz.

Çikolata sosunu üzerinize dökün ve eşinizden yemesini isteyin; karşı koyamayacaktır! Peki, siz hangi tatlıyı seversiniz? Bal, reçel, vanilyalı sos? Eşinizin, en seksi yerine dökün ve tadını çıkararak yemeye başlayın. Harika değil mi? Hem tatlı yiyorsunuz hem de tatlı sert=)

Seks oyuncakları kullanmaktan ve satın almaktan çekinmeyin. Mağazalara gidemiyorsanız; güvenilir internet sitelerinden alışveriş yapın ve evinize kargoyla gelsin.

Seksten Zevk Almanın Yolları! Hakkında Yapılan Yorumlar